Květen 2008

Shut Up

30. května 2008 v 18:02 | Iwush

MTV TRL-Award (17.05.08)

28. května 2008 v 19:08 | Iwush |  + Gallery
Soundcheck
VystoupeníPomoc!!!

28. května 2008 v 18:59 | Iwush |  + Nezařazené
Zdravím vás lidišky,kteří semka ještě chodí... =)
Chtěla bych jen vám říct že Mišel se dlouho nedostane na internet...dozvěděla jsem se to včera ,když mi posílala sms a poprosila mě ,jestli bych jí sem něco nehodila.. samozřejmě..dříve sme si psaly a tak jsem jí odepsala že jí tady klidně něco přidám,jenže já taky nemám fůru času,tady ten blog a to co na něm doted' chybí dohonit...mám ještě jeden blog o TH a o LaFee ,kterej určitě znáte =)
Takže doufám že mišel nezklamu a brzo se vrátí =)
Iwush

COMET 2008 - 23.5.08

28. května 2008 v 18:51 | Iwush |  + Gallery
5.jpg 7.jpg 8.jpg
9.jpg 10.jpg 11.jpg
12.jpg 13.jpg 15.jpg

Videoklip "Shut Up"

28. května 2008 v 18:50 | Iwush |  + Články...
Přeložila Iwush pro http://lovely-lafee.blog.cz
Kopírujte prosím pouze se zdrojem!
První velká láska je pryč! LaFee (17) byla obelhána a odstrčena.To je noční můra každé dívky - ale přece bojuje dál! Její probrečené dny v pokoji jsou uzavřené,ukázala se její odvaha a její síla.
Zelené oči LaFee jiskří,její hříva se kudrnatí.Žádné otázky: LaFee je zase zpět.V její ruce drží woodoo panenku,ve které je zabodnutá špička jehly.Pichá do ní!Tahle scéna mluví za své.Zcela beze slov se tomu dá porozumět! "Jsem nebezpečná…! Brečet? Bezemě mě!". LaFee říká :"Ta správná strana v mém životě je vždy strana zpěvačky" Po její zkušenosti ve které byla brutáně podvedena jejím ex-přítelem Mattem ( jak informovalo Bravo). Má pro něj ted veliké zabalené překvapení. Tenhle obrázek s panekou je z jejího nového videoklipu "Shut Up" (Od 23.5 budete moct si ho stáhnout na internetu) "Tenhle song je vlastně anglická verze písně Heul Doch" Nádhera! LaFee zpívá anglicky! "Vůbec jsem jednoduše neměla chut' na něco nového.27 června vyjde celé moje anglické album - jmenuje se Shut Up.Obsahuje pár songů z mého staršího alba." LaFee chce ale se svým albem jít i dál "Ve Francii už znají mé německé songy,ale chci dobýt s mojí muzikou také Španělsko a nebo Itálii. K tomu je rozhodně angličtina lepší".A ktomu aby prorazila musí natočit i video. A To je další překvapení,videoklip k "Shut Up",ve kterém znovu harje Raúl Richter (21) - se kterým hrála i v Heul Doch a v GZSZ. Jako LaFeeina láska." V klipu půjde o to ,že je můj přítel ,jako Raúl s ostatníma flirtoval a potom se dostane ven." Vypráví LaFee."Souhlasí s tím i část videa,ve kterém držím woodoo panenku a vždy když do ní píchnu ,spadne Raúl k zemi"šklebí se LaFee.Oh chudák Raúl! "Ach blbost… přežil to"směje se zpěvačka."Celou dobu si hrozně rozumíme a skoro na celý song tancujeme" práská na sebe LaFee.. jde snad o něco víc? "Neee! Jsme přece jenom přátelé" Takže LaFee se ted musí koncentrovat na její světovou kariéru.

Vyhlášení "Beste Song"

28. května 2008 v 18:49 | Iwush |  + Gallery