Březen 2007

Co nosí v kabelce ?

31. března 2007 v 23:55 | mišel |  + Články...
Co takového mají hvězdy v tašce!
BRAVU prozradila,co zpěvačka LAFFE u sebe pořád nosí.
1.Pudr.Pro pěknou pleť má LaFee u sebe "IsaDora Compact-Terraccota-pudr-s faktorem chránícím proti světlu.
2.Pas do zákulisí. Z "Rokuj o prázdninách" -Open air v Erfurtu měla LaFee poprvé obří živou show.
3.Brýle-pouzdro.Tmavé sluneční brýle má LaFee pořád u sebe "K ochraně před sluncem-a když někdo nechce být poznán".
4.Lesk na rty.Pro sexy rty : "Lesky na rty" v barvě : "Coral Peach Glosspitality" od MAC.
5.Tic Tac.Dělá svěží dech při rozhovorech.
6.Kartáč.LaFee nosí její vlasy ráda jako cop-k účesu si vezme tento kartáč.
7.Deodorant.-S ním LaFee navzdory horku a také po vystoupení je lahodně cítit:Deodorant-sprey : "Vitamíny a péče"-jako ze sprchy.
8.Krém na ruce.Pro sametově měkké ruce používá LaFee "Vichyderm"-péči o ruce-krém.
9.Mobil.Protože jsem momentálně hodně na cestách,je mobil (Nokia N90) pro LaFee extrémně důležitý. "Tak můžu vždy mojí mamince zavolat,když mi chybí."
10.Svazek klíčů. "Tady je můj klíč od domu,klíč od kole,klíč od garáže a u toho od babičky a dědečka",prozradila LaFee.
K obrázkům:
Dívka číslo jedna LaFee ( "Prinzesschen" ) otevírá pro BRAVO svoji tašku.

LaFee:pozdrav z Ibizi

31. března 2007 v 23:54 | mišel |  + Články...
Juchu! Zpráva od Dívky-číslo-jedna! LaFee poslala BRAVU dopis pro své fans:
Kde vězí LaFee? Tuto otázku si znepokojení fanoušci pokládali v uplynulých týdnech stále častěji. Teď je tu zpráva od sladké zpěvačky: BRAVO od ní dostalo dopis! Napsaný pro její fanoušky. A můžete si oddychnout: Daří se jí dobře. Právě pracuje na novém albu- na španělském ostrově Ibiza. "Věřtě mi, že tu rozhodně nejsem na dovolené!" směje se do telefonu. "Můj producent Bob a já pracujeme od rána do večera na nových písničkách..." Během nahrávání žije LaFee v krásném bytě, ve kterém bylo zabudováno extra zvukové studio. "Je to tu velmi krásné." říká zpěvačka "Celý den svítí sluníčko- to mám automaticky dobrou náladu." Ale její nové songy rozhodně nebudou songy na párty, vyzařující dobrou náladou. I u nového alba zůstává věrná svému rockovému stylu a částečně rozzlobeným textům. "Pár skvělých textů máme už hotových." prozradila. První singl se má objevit v květnu, nové album přijde pak v létě. LaFee se vůbec nemůže dočkat. "Pracovat ve studiu mě opravdu baví" zdůrazňuje "Ale ještě víc se těším až předvedu nové songy před mými fanoušky."
Ahoj moji milí
Určitě jste už zpozorovali, že v poslední době o mně není moc slyšet. To je proto, že jsem na Ibize a připravuju své 2.album. Určitě si myslíte, že se celý den flákám na pláži a opaluju se. Tak to ale bohužel není. Protože celý dny pracuju na nových písničkách pro své druhé album. Doufám, že se vám mé druhé album bude líbit přesně tak jako mně. Protože to bude jednoduše cool! V květnu pak vychází nový singl, který vám živě ukážu na tour.
Nesmírně se těším a nemůžu se dočkat až vás zase uvidím a budem spolu rockovat.
Postrádám vás
Pozdravy z Ibizy
Vaše zaneprázdněná LaFee
Obrázky:
Pozdrav do Německa! LaFee posílá tento dopis z Ibizy
Hustý! Matta propustili z nahrávací společnosti!
Šok pro Matta (přítele LaFee):Protože album " What´s that sound" skupiny Part Six propadlo, vypovědělo vydavatelství EMI smlouvu. Mattův manager pro BRAVO: "Chlapci se nevzdávají. V květnu přijdou s novým singlem u nové nahrávací společnosti."

Ne !

31. března 2007 v 23:53 | mišel |  + Články...
LaFee - LaFeeDo hudebního businessu vpadla další tvář s razítkem Made in Germany na zadní části bookletu. Není to tam, nehledejte. Je jí patnáct let, slyší na jméno LaFee a je jenom jednou jedinou věcí: přirozenou reakcí na úspěch Tokio Hotel, chlapečků, co pobláznili celý Německo a bejvalej Východní blok. Jednou na ně bude hudební historie vzpomínat jako na The Strokes. Akorát že neodstartovali retro vlnu dobrý hudby, ale zvedli stavidla pro obskurní dětský projekty, z nichž mají největší radost marketingový oddělení vydavatelskejch firem a několik tisícovek dětí. Násobeno x desítkama, kde x je reálné číslo. Možná jsou z toho ještě trochu auf starší pánové ve starejch mercedesech s tmavejma sklama, ale o tom jindy, protože to sem nepatří.
LaFee se rozhodla jít ve stopách Avril Lavigne, kdy za slečnou stojej kluci. To proto, aby ty tvrdý kytary byly co nejvíc uvěřitelný, aby tam byla ta trocha sexuálního napětí, kdy LaFee v "bekstejdži" hraje na saxofón (i bedňákům? Pánům z mercedesů?), znáte to. Kalkul. Je tu ale jedna docela podstatná věc, kterou si v týhle spojitosti jako recenzent nemůžu & nesmím odpustit. Bill od "Tokijáčků" je mnohem hezčí holka než LaFee. Tomu bych tu hru na saxík baštil mnohem víc. Stejně tak kdyby zpíval o něčích kozách, protože přece jenom je to kluk. Sakra, to je ale protimluv ve třech po sobě jdoucích větách. Nevadí. LaFee střídá sexuálně zabarvený motivy s nasraností, smutkem, bezvýchodností. "Skladba 'Virus' vypráví o kamarádce, která ti přebrala kluka. Stalo se ti to někdy?" - "Ne, ale mejm kamarádkám jo. Je to hrozná situace, kdy nevíš, co si počít. Proto jsem o tom chtěla napsat písničku." Ona to holka určitě myslí dobře, v zimě by měla jet svoje první turné, ale to už si nejsem jistej, protože ta rešerše byla fakt v rychlosti. Třeba přijede i do Prahy, na další díl německý dekadentní party.
"LaFee" ani LaFee mě nebaví, přestože bych asi měl bejt částečná cílovka, protože mám penis. Nemůžu říct, že to zní špatně, že by tam někde něco selhávalo hudebně, že by to holka neuzpívala, ale je to prostě prázdná nahrávka. Vypočítavost & snaha vymlátit ze čtenářů obskurních pop plátků další koruny a eura. Tohle už není ani legrace, jak tomu bylo u Tokio Hotel. Tohle už je sviňárna největšího kalibru. Vykašlete se na LaFee a radši kupte dětem nějakou počítačovou hru, knížku nebo nějakou stolní hru. Teď jsou populární a v katalozích najdete několik výbornejch kousků. Nenechte se chytit! A to hodnocení? Deska se posuzuje jako celek, se vším.
CD k recenzi poskytlo vydavatelství EMI.
Album: LaFee - LaFee
Hodnocení: 1/10
Celkový čas: 46:46
Skladby: Prinzesschen, Virus, Mitternacht, Wo bist du (Mama), Verboten, Halt mich, Das erste mal, Du lebst, Was ist das, Lass mich frei, Sterben für dich, Wo bist du (Haevy Mix)

Šok pro fanoušky: LaFee si dává pauzu!

31. března 2007 v 23:51 | mišel |  + Články...
Exkluzivně pro Bravo prozradila LaFee své tajné plány na rok 2007! Chce mít čas na lásku, odpočinek a dokončení školy...
Uplynulý rok si bude LaFee pamatovat celý život. Z žákyně Christiny Klein se stala megahvězda. Její debutové album LaFee se v německých hitparádách stalo číslem jedna! A její tour "Das erste Mal" bylo jednoznačně úspěšné. A nejen to, protože fanoušci byly z výkonu LaFee nadšeni, ale také na tour poznala svojí první velkou lásku. Backstage to mezí ní a Mattem, zpěvákem boybandu Part Six, zajiskřilo. Při tolika práci, kolik LaFee měla, si pauzu zaslouží. Exkluzivně bravu prozradí supergirl, co jí čeká v příštích měsících!
BRAVO: Rok 2006 byl tvůj rok. Vyprávěj nám, jak to teď bude s LaFee dál?
LaFee: Prozradím vám tajemství:právě pracuju na mém druhém albu! V únoru budu 3 týdny na Ibize ve studiu a budu natáčet. První singl by se měl objevit na konci března, album potom v květnu.
BRAVO: To zní dobře! Máš už s producenty napsané nové písničky?
LaFee:Ano, ale ještě musíme napsat texty. Je hodně věcí, které jsem prožila a o kterých bych chtěla zpívat.
BRAVO: Taky o tvém příteli Mattovi?
LaFee:Vidíte! Když mezi námi všechno poběží tak dobře jako doposud, uměla bych si to představit.
BRAVO:Jak bude znít nové album?
LaFee:Zůstanu věrná svému rockovému-LaFee stylu
BRAVO: Stáhneš se úplně z očí veřejnosti?
LaFee: Ano, udělám si malou pauzu. Jednoduše si potřebuju trocho odpočinout. Poslední rok byl přece jen velmi náročný.
BRAVO: Takže to znamená, že tě tvoji fanoušci vůbec neuvidí?
LaFee: Každopádně velmi málo. Ale už brzy se objeví nové album a potom to všechno zase půjde velmi rychle. V květnu bude malá tour, v létě objedu celé Německo na festivalech a na podzim udělám obrovskou tour třiceti městy.
BRAVO: Užíváš si trochu toho klidu po všem tom blázinci?
LaFee: Jistě, ale věřím, že mi to bude chybět. Snad je to tak ale dobře, naučila jsem se, jak skvělé to všechno je. Kromě toho budu snad mít víc času pro Matta.
BRAVO: Je on důvod pro tvojí pauzu?
LaFee: Ne, je to kvůli mému novému albu, a taky už prostě potřebuji odpočinek. Ale přirozeně je to krásný vedlejší efekt, že v tomto čase, můžu častěji vidět Matta.
BRAVO: V tvém novém singlu "Alles ist neu" na albu "Mitternacht", zpíváš o tom, že to všechno občas nemůžeš pochopit. Opravdu si přeješ tvůj starý život zpátky?
LaFee: Sem a tam si přeju, aby mě na ulici nikdo nepoznal. Ale vybrala jsem si tuhle práci a nelituju žádné sekundy. Všechno je jednoduše tak skvělý.
BRAVO: Čím je tento rok v lednu odlišný od posledních let?
LaFee: Vším. Mám zcela nový život. Před rokem jsem byla normální žákyně. Nyní chodí stovky lidí na mé koncerty, aby mě viděli na podiu.
BRAVO: Jak jsi se od té doby změnila?
LaFee: Velmi rychle jsem dospěla. Jsem velmi šťastná.
BRAVO: Jak ti jdou školní zkoušky?
LaFee: To je taky důležitý důvod pro moji pauzu. Musím toho právě hodně dohnat, protože k učení jsem se v posledních měsících moc nedostala. Nyní je pouze na mně, jestli dokončím základní školu. To je můj největší cíl v tomto roce!
"Jsme rádi, že Matt je čerstvě zamilovaný." říkají kluci z Part Six jednotně. Oba se k sobě dokonale hodí. LaFee je šíleně milá, veselá a vůbec ne nafoukaná. Oni dva mají každopádně naše požehnání." za tyto slova jeho kolegů, je Matt moc šťastný. Protože na začátku si nebyl jistý, jak na novou situaci zareagují. A svoji lásku drželi na společné tour v tajnosti. "Ale celý čas jsem předvídal" vypráví Mattův nejlepší kamarád a jeho kolega z kapely Tim "že se to stane, nyní to už ví celé Německo."

Matt otevírá své srdce: Tak jsem dobyl LaFee

31. března 2007 v 23:50 | mišel |  + Články...
Bravo to odhalilo: LaFee je zamilovaná! Poprvé mluví její přítel Matt o vztahu k dívce číslo jedna!
Sladká love-story! Rockerka LaFee miluje člena boybandu! Zpěvačka se zabouchla až po uši v prosinci na tour do člena své předkapely Part Six. A taky Matt je totálně zamilovaný, jak exkluzivně prozradil BRAVU...
BRAVO: Poprvé jsi LaFee uviděl v létě, byla to láska na první pohled?
Matt: Vzhledově se mi LaFee líbila hned. Je přesně můj typ. Absolutně sladká dívka! Že se mi líbí taky povahově, jsem poprvé poznal na naší společné tour. Povídali jsme si celou backstage. Tam jsem poznal, že jsme podobně vyrůstali. Oba pocházíme z multikulturních rodin. Oba jsme byli srdečně a nábožensky vychovaní. To mě přesvědčilo, že se k sobě skvěle hodíme.
BRAVO: Co se ti na LaFee líbí?
Matt: Je absolutně milá a sladká. Mám respekt před její profesionalitou a ambicemi. A shledávám absolutně skvělým, že Christina navzdory jejímu úspěchu není vůbec nafoukaná.
BRAVO: A vzhledově?
Matt: Přirozeně jí také shledávám nádhernou. Má totálně sladký úsměv a krásné rty.
BRAVO: Kdy ses zamiloval?
Matt: To se zřejmě stalo během našich mnoha rozhovorů. Koukali jsme si do očí. A já si myslel, že je to víc než jen milý rozhovor. A ona je víc než jen dobrá kamarádka.
BRAVO: Jak si jí potom získal?
Matt: Byl jsem jednoduše sám sebou. Věřím, že Christina mi přesně proto důvěřuje. Protože poznala, že na ní nechci udělat dojem nějakou přetvářkou. Že to myslím upřímně. Mezi náma bylo všechno příjemný a nekomplikovaný. Myslím, že jsme oba byli velmi uvolnění a mohli jsme se rychle dobře poznat. Jednou jsme si uvědomili, že to mezi námi je.
BRAVO: Skládal jsi jí taky komplimenty?
Matt: Byl jsem jednoduše upřímný a řekl jsem jí: "Jsi sladká dívka"
BRAVO: Jak přesně jste se dali dohromady?
Matt: Řekl bych, že s první polibkem bylo jasné, že jsme pár.
Bravo: Jaký byl první polibek?
Matt: To bylo na její narozeninové oslavě v Mainz. Christina to už v bravu vyprávěla. Byl to krásný moment, všechno bylo dokonalý: koncert běžel dobře, oslava byla super, všechno na to bylo dobrý. A potom se to prostě stalo. Nebylo to takový to: Oh bože, šlo to všechno moc rychle, teď je to trapný, ne bylo to prostě jen úžasný.
BRAVO: Jak LaFee líbá?
Matt: Velmi dobře. Je to překrásné.
BRAVO: Už jste se po konci tour viděli?
Matt: Ano, ale bohužel jen málokdy. Dvakrát třikrát a jen krátce. Oba máme moc práce.
BRAVO: Kde si dáváte schůzku?
Matt: Zpravidla v poledne, jdeme do kavárny, kde je málo lidí. Není pro nás lehké, dělat všechny ty běžné věci, co páry dělají. Proto jmse šťastný, že už můžeme o našem vztahu mluvit. Nechceme hrát žádnou hru na schovávanou. Přesto bychom rádi byli nepozorováni, tak jako všichni zamilovaní.
BRAVO: Proč se nesejdete doma?
Matt: Doteď na to bylo moc brzy. Ale LaFee říká, že mě k nim brzy pozve a představí rodičům.
BRAVO: Jsi z toho vyděšený?
Matt: Jen trochu. Velmi by mě potěšilo, poznat její rodiče. Ona je tak milá dívka, jsem si jist, že její rodiče jsou taky takový.
BRAVO: Chceš jí představit taky svojí rodině?
Matt: No jasně. Moje rodina je na ní už zvědavá. Především moji malý sourozenci...
BRAVO: Myslíš, že budeš mít pro váš vztah dostatek času?
Matt: Často si voláme a píšeme sms. Prostě se musíme naučit, těšit se z krástkých okamžiků, kdy jsme spolu a využít společný čas.
BRAVO: Máš strach, že zratíš fanynky?
Matt: Chápu, že je jim to líto, ale doufám, že rozumí, že jsem jen člověk, který chce být šťastný. Ostatní boybandy nesmí mít dívky, nebo je skrývat, ale my ne. Domluvili jsme se s klukama, že nechcee fanynky obelhávat.
BRAVO: LaFee je ještě úspěšnější než ty. Jaký to pro tebe je?
Matt: Jsem na ní moc pyšný. Její show na tour na mě udělala velký dojem. Těší mě to za ní. Hodně spolu mluvíme o svých kariérách. Myslím, že se toho od ní můžu hodně naučit.
BRAVO: Jak vážný je tvůj vztah ke Christině?
Matt: Je pro mě hodně důležitá, obzvlášť když je všechno tak čerstvý. Jsem totálně zamilovaný. Je to skoro nenormální, jak se
k sobě skvěle hodíme. I když se známe tak krátce.
BRAVO: Je LaFee žena tvého života?
Matt: Každopádně má všechno, co by žena mého života mít měla.
BRAVO: Co očekáváš od vašeho vztahu?
Matt: Věrnost, štěstí, motýli v břichu. Chtěl bych mít pocit, že moje přítelkyně je tu vždy pro mě. Především, když jsem pořád na cestách a odloučený od rodiny, je důležité vědět, že je ta dívka tady pro mě, že na mě myslí.
BRAVO: Jaká by měla přítelkyně být?
Matt: Sama sebou, milá, sladká a ne arogantní. To se mi na Christině líbí, že je úspěšná, ale stále milá a vůbec ne nafoukaná.
BRAVO: Kolik už jsi měl holek?
Matt: Měl jsem jeden dlouhý vztah od 16 do18 let. Rozešli jsme se, protože jsem stále víc času věnoval kariéře v Part Six. Nechtěl jsem tu dívku ranit, a tak jsem jí nechal. Jsem rád, že Christina ví, kolik času tato práce sebere. Má pro mě pochopení.
BRAVO: Jsi Christiny první opravdový příte...
Matt: To je pro mě totálně skvělej pocit. Mluvíme spolu o všem. Ví, že mi může všechno říct, když třeba něco nebude v pořádku...
BRAVO: Christina má strach, že se o ní kluci zajímají jen proto, že je LaFee...
Matt: Pro mě to tak každopádně neni. Zajímám se o ní jako o člověka. Samozřejmě, že je příjemné, že máme stejnou práci. Ale LaFee nebo ne, mně jde o ní, jako o člověka!
BRAVO: Tisíce kluků ti jí závidí. Prozraď, jaká je LaFee doopravdy?
Matt: Je velmi milá, laskavá a přátelská. Vždycky se stará o ostatní a opravdu není egoistická. Je rodinný typ. Když někoho nezná, je trochu nesmělá. To se mi zdá sladké. A je vtipná. Je s ní velká sranda. Směje se celý den.
BRAVO: Bydlíš s klukama s kapely ve společném bytě, nemáš vlastní pokoj. Jak s Christinou vlastně můžeš nerušeně telefonovat?
Matt: Okolo telefonu je vždycky boj. Když s Christinou mluvím, jsu na zahradu, nebo se zamknu v koupelně. Kluci už vědí, že s ní chci mluvit v soukromí.
BRAVO: Co si do budoucnosti přeješ?
Matt: Že nás fanoušci pochopí a budou z nás mít radost. A že mezi mnou a Christinou poběží všechno tak dobře jako teď!

LaFee:Silvestr bez Matta

31. března 2007 v 23:49 | mišel |  + Články...
První Silvestr jako pár museli LaFee a Matt strávit odděleně. Bravo utěšovalo LaFee v Berlíně.
První Silvestr jako pár a už musí slavit odděleně. Matt je na párty v Bonnu s jeho kolekou z kapely Timem a LaFee je na podiu v Berlíně. Zpívá před milionem lidí. Doposud největší vystoupení v její kariéře. A určitě taky nejlepší. Se svojí kapelou zahraje 6 songů z jejího mega-číslo-jedna alba LaFee. Vypadá při tom tak sexy a je si jistá sama sebou, jako ještě nikdy! Svoje štěstí ukazuje zpěvačka i na podiu. O půlnoci už není nejúspěšnější německá zpěvačka roku 2006 tak šťastná. Stojí s ostatními umělci a svým týmem na obrovském podiu, dívá se na ohňostroj a myslí na Matta. Okolo ní jsou samí radující se lidi a přesto chce jen jedno: zavolat Mattovi! Vždycky znova vytáčí jeho číslo, posílá sms, ale síť je totálně přetížená. Proč jen Matt nemůže v tuhle chvíli být s ní? "Chtěli jsme se setkat v soukromí" vypráví "Při takových akcích jsme vždycky fotografovaní a to jsme nechtěli" Kromě toho musí LaFee pracovat. Zatímco v celém Německu se páry objímají, líbají a říkají si, že se milují, stojí LaFee na podiu bez lásky, bez svého milovaného Matta. Naštěstí jsou její téta Bernd a brácha Andreas s ní a utěšujou jí. Po ohňostroji před Brandenburskou bránou jede LaFee s celým týmem do berlínského klubu Bangaluu, oslavit Silvestr. V autě se jen strnule dívá na svůj mobil. Taky její bratr Andreas jí pomáhá,na svých mobilech současně vytáčeli Mattovo číslo. Jeho sestra je vynervovaná. A potom konečně, ve čtvrt na jednu, to vyzvání a Matt zvedá telefon! LaFee září. Konečně může svému miláčkovi popřát šťastný Nový rok, a říct mu jak moc jí chybí. Konečně si může užít párty, přece ale myslí i v těchto chvílích na Matta. A taky on se snaží svojí přítelkyni zastihnout. "Pořád jsem se snažil vytáčet Christinino číslo a posílat jí sms, bylo opravdu smutné, že jsme na Nový rok nemohli být spolu" vypráví Bravu později. Když už LaFee konečně mluvila se svým miláčkem, můžem pro ní taky začít Silvestr. Rozpustile tancuje s jejím týmem. A k oslavě má taky důvod. "Rok 2006 byl šílený" vypráví LaFee a pyšně se směje "Před rokem jsem byla úplně obyčejná dívka, teď zpívám před milionem lidí!"Obrázky: Silvestr, okolo 12 hodin na podiu, LaFee se snaží zasihnout svého přítele Matta.LaFee vystoupila před milionem lidí před Brandenburskou bránou.Táta Bernd a brácha Andreas jsou s LaFee. Přesto chce bezpodmínečně zastihnout Matta.

Ikonka na přání - SpecialGirls

31. března 2007 v 23:22 | mišel

Ikonka na přání - Janča

31. března 2007 v 23:05 | mišel

Soutěž o nej blog 2 - KONEC

31. března 2007 v 12:19 | mišel
tak už tu máme výtěze soutěže o nej blog a tím se stává blog tweety74.blog.cz !!! mocinky gratuluji všem,ale vyhrát mohl jen jeden...tady je cena pro výtěže:

soutěž o nej colorizaci 2 - HLASOVÁNÍ

31. března 2007 v 9:42 | mišel
1.
2.
3.

46.bleskovka - konec

31. března 2007 v 9:26 | mišel |  + Bleskovky

46.bleskovka

31. března 2007 v 8:11 | mišel |  + Bleskovky
1.jak se vám líbí blog ?
2.prosím hlasuj tady dole v anketce
3.co chceš na diplom ?

Was ist das - info

30. března 2007 v 21:06 | mišel
  • název:Was ist das
  • v češtině:Co je to
  • režie:Bastien Francois
  • nahrání trvalo:2dny
  • délka klipu:3.56 minut
Tady je video:
mp3:
text písničky:
Nicht nur du
Auch ich steh neben mir
Ich schwimme
Warum zitter ich so
Dass der Boden vibriert
Ich spinne
Was - Was ist das
Was hier passiert
Was da einfach explodiert
Hab ich so noch nie erlebt
Was hier mit mir abgeht
Was - Was ist das

Ich heb ab
Kenn keine Grenzen mehr
Ich schwebe
Mein Kopf läuft planlos meinem Herzschlag hinterher
Ich lebe

Was - Was ist das
Was hier passiert
Was da einfach explodiert
Hab ich so noch nie erlebt
Was hier mit mir abgeht
Was - Was ist das

Was - Was ist das
Was in mir schreit
Und mir sagt ich bin bereit
Ich soll's heute noch riskiern
Was ist los mit mir

Was ist das und wer bin ich
Ich erkenn mich selber nicht
Ich bin doch klein und fühl micht groß
Was ist nur mit mir los

Was - Was ist das
Was hier passiert
Was da einfach explodiert
Hab ich so noch nie erlebt
Was hier mit mir abgeht

Was - Was ist das
Was in mir schreit
Und mir sagt ich bin bereit
Ich soll's heute noch riskiern
Was ist los mit mir
Was - Was ist das
a překlad:
Co je to
Nejen ty
Také já stojím vedle mě
Já plavu
Proč se tak chvěju
Zem vybruje
Já předu

Co - co je to
Co se tady děje
Co tu jednoduše vybuchne
To jsem ještě nikdy nezažila
Co tady se mnou odchází
Co - co je to

Já to odklopím
Víc už neznám žádné hranice
Vznáším se
Moje hlava běží bez cíle za tlukotem mého srdce
Já žiju

Co - co je to
Co se tady děje
Co tu jednoduše vybuchne
To jsem ještě nikdy nezažila
Co tady se mnou odchází
Co - co je to

Co - co je to
Co ve mě křičí
A říká mi že jsem připravená
Dnes ještě riskuji
Co se semnou děje

Co je to a kdo jsem já
Sama se nepoznávám
Jsem přece malá ale cítím se velká
Co jen mě zprošťuje

Co - co je to
Co se tady děje
Co tu jednoduše vybuchne
To jsem ještě nikdy nezažila
Co tady se mnou odchází

Co - co je to
Co ve mě křičí
A říká mi že jsem připravená
Dnes ještě riskuji
Co se semnou děje
Co - co je to
fotečky:

Ikonka na přání - Bajunka :-*

30. března 2007 v 20:47 | mišel

singl Virus 2

30. března 2007 v 20:22 | mišel |  + Diskografie


LaFee Poster 2 mal Echo 2007

30. března 2007 v 19:59 | mišel


singl Virus

30. března 2007 v 19:52 | mišel

nový desing

30. března 2007 v 18:44 | mišel
takže jsem slyšela že většině z vás se nelíbil ten zelený desing...no mě po pravdě taky moc ne,ale chtěla jsem trochu změnu...tak jsem zace vrátila zpátky ten desing který tady byl dřív sice není modrý,ale je růžový..no mě se to ted líbí mnohem víc a co vám ? :)

Zhodnocení blogu :)

30. března 2007 v 15:05 | mišel |  + Nezařazené